Program festiwalu

XXVII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZTUKA ULICY - WARSZAWA
28 czerwca - 7 lipca 2019 r.

28-30 czerwca 2019, piątek - sobota

28 czerwca 2019, godz. 17.00 (inauguracja) - Rynek Nowego Miasta | „Rzeźba społeczna”: Antoni Grabowski - "Klatka błazna"; Krzysztof Franaszek - "24"; studenci III roku Pracowni Rzeźby AW ASP w Warszawie - ”Upadek".

29 czerwca 2019, sobota

godz. 21:00 - Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera | „Dom z moich snów" Teatr Pantomimy Mimo
godz. 22:00 - Park Szczęśliwicki, | „La Luna - podróż na Księżyc" Theater des Lachens (Niemcy)

30 czerwca 2019, niedziela

godz. 21:00 - Park Szczęśliwicki | „Płonące laski 4” Teatr AKT
godz. 22:00 - Park Szczęśliwicki, | „La Luna - podróż na Księżyc" Theater des Lachens (Niemcy)

6 lipca 2019, sobota

godz. 15:30 - Rynek Nowego Miasta | „Beczka Śmiechu” Teatr Na Walizkach
godz. 16:30 - Rynek Nowego Miasta | „Cudowni mężczyźni z korbką” Walny - Teatr 
godz. 17:30 - Rynek Nowego Miasta | „Cudowni mężczyźni z korbką” Walny - Teatr 
godz. 18:00 - Rynek Nowego Miasta | „OnTheRoad” Cirkus trochu jinak (Czechy)
godz. 18:30 - Rynek Nowego Miasta | „Cudowni mężczyźni z korbką” Walny - Teatr 
godz. 19:00 - Rynek Nowego Miasta | „Beczka Śmiechu” Teatr Na Walizkach
godz. 20:00 - Rynek Nowego Miasta | „Cudowni mężczyźni z korbką” Walny - Teatr 
godz. 20:30 - Rynek Nowego Miasta | „OnTheRoad” Cirkus trochu jinak (Czechy)
godz. 21:00 - Centrum Praskie Koneser| „Moonsters” Wędrujące Lalki Pana Pezo (Rosja)
godz. 21:30 - Metro Słodowiec | „Rozpoznani Nierozpoznani” Teatr Ewolucji Cienia
godz. 22:00 - Park Szczęśliwicki | „Lear, k***a!” Teatr A Part

7 lipca 2019, niedziela

godz. 15:30 - Rynek Nowego Miasta | „Historia pewnej miłości” Teatr Canoa
godz. 16:30 - Rynek Nowego Miasta | „Cudowni mężczyźni z korbką” Walny - Teatr 
godz. 17:00 - Rynek Nowego Miasta | „Poly” Circus BUNK® (Belgia)
godz. 17:30 - Rynek Nowego Miasta | „Cudowni mężczyźni z korbką” Walny - Teatr 
godz. 18:30 - Rynek Nowego Miasta | „Cudowni mężczyźni z korbką” Walny - Teatr 
godz. 19:00 - Rynek Nowego Miasta | „Historia pewnej miłości” Teatr Canoa
godz. 20:00 - Rynek Nowego Miasta | „Poly” Circus BUNK® (Belgia)
godz. 20:30 - Rynek Nowego Miasta | „Cudowni mężczyźni z korbką” Walny - Teatr 
godz. 21:00 - Metro Słodowiec | „Relikwiarz” Teatr Ognia i Papieru
godz. 22:00 - Park Szczęśliwicki | „Baron Prášil” V.O.S.A. Theatre (Czechy)

28 czerwca - 28 lipca 2019 

od 28 czerwca 2019, godz. 19:00 - Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera 8, pasaż | Wystawa fotograficzna "… był, jest …” - polski teatr uliczny i plenerowy po 4 czerwca 1989 r.,

 

Ulotka z programem do pobrania [PDF | 2,47 MB]

Czytaj więcej...

Zaproszenie na 26. Międzynarodowy Festiwal Sztuka Ulicy

Zaproszenie na festiwal

Serdecznie zapraszamy,

na 26. edycję Międzynarodowego Festiwalu Sztuka Ulicy,
który odbędzie się w dniach 23- 24 czerwca i 30 czerwca-1 lipca 2018 r.

Międzynarodowy Festiwal Sztuka Ulicy jest wydarzeniem artystycznym realizowanym w miejskiej przestrzeni publicznej Warszawy od 1993 roku. Prezentuje wydarzenia z dziedziny sztuki performatywnej, a w szczególności teatru ulicznego, tworząc wyrazisty i barwny kalejdoskop doświadczeń i przemyśleń artystycznych prezentowanych na otwartej scenie Warszawy, na jej ulicach, placach, skwerach i w parkach.

Spektakle 26. edycji festiwalu Sztuki Ulicy pokazane zostaną w Parku Szczęśliwickim na warszawskiej Ochocie,  w Parku Agrykola oraz na Rynku Nowego Miasta w Warszawie.

26. Międzynarodowy Festiwal Sztuka Ulicy jest realizowany dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

26. Międzynarodowy Festiwal Sztuka Ulicy jest objęty honorowym patronatem
Prezydent m.st. Warszawy.

Stowarzyszenie Scena 96 

BIURO ORGANIZACYJNE
XXVI Międzynarodowy Festiwal Sztuka Ulicy
Stowarzyszenie Scena 96,
ul. Raszyńska 32/44, lok 140, Warszawa 02–026
tel./fax.: (48 22) 668 67 08,
www.sztukaulicy.pl,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Czytaj więcej...

Program festiwalu

XXV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZTUKA ULICY - WARSZAWA
24 czerwca - 2 lipca 2017 r.

24 czerwca 2017, sobota

godz. 21:00 - Metro Słodowiec | „Ostatni bastion” Wędrujące lalki pana Pezo (Rosja)
godz. 22:00 - Park Agrykola | „Carmen Funebre” Teatr Biuro Podróży (Polska)

 25 czerwca 2017, niedziela

godz. 21:00 - Metro Słodowiec | „Anielicje” Teatr Klinka Lalek (Polska)
godz. 22:00 - Park Agrykola | „Cisza w Troi” Teatr Biuro Podróży (Polska)

30 czerwca 2017, piątek

godz. 18:00 - Galeria „Pod Okiem”, ul. Grójecka 79 | Dariusz Miliński - obrazy (Polska) - można zwiedzać do 27 lipca 2017 r.
godz. 22:00 - Park Szczęśliwicki | „Dawno, dawno temu” Ondadurto Teatr (Włochy)

1 lipca 2017, sobota

godz. 21:00 - Rynek Nowego Miasta | „Wyspa” Teatr Snów (Polska)
godz. 22:00 - Park Szczęśliwicki | „Dawno, dawno temu” Ondadurto Teatr (Włochy)

2 lipca 2017, niedziela

godz. 17:00 - Rynek Nowego Miasta | „Tank” Scena C (Polska)
godz. 18:00 - Rynek Nowego Miasta | „Punch i Judy” A3 Teatr (Polska)
godz. 20:00 - Rynek Nowego Miasta | „Tank” Scena C (Polska)
godz. 21:00 - Rynek Nowego Miasta | „Kanabasis. La Loba” Teatr Limen Butoh (Polska)
godz. 22:00 - Park Agrykola | „F.A.U.S.T. III” Antagon Theater AKTion (Niemcy)

 

Ulotka z programem do pobrania [PDF | 2,10 MB]

Czytaj więcej...

Program festiwalu

XXIV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZTUKA ULICY - WARSZAWA
9 -11 września 2016 r.

9.IX - piątek | Park Szczęśliwicki

godz. 19:00 | „Komedianci” - Teatr Pantomimy Mimo (Polska)
godz. 20:00 | „Ostatni bastion” Wędrujące lalki pana Pezo (Rosja)
godz. 21:00 | „Ja gore” Teatr Akt (Polska)

 10.IX - sobota | Rynek Nowego Miasta

godz. 19:00 | „Serce Polski” Circus Ferus
godz. 20:00 | „Ostatni bastion” Wędrujące lalki pana Pezo (Rosja)

11.IX - niedziela | Park Szczęśliwicki

godz. 17.00 | „Trollowisko” Teatr Pinezka (strefa dziecka)
godz. 19:00 | „Śmietnik” Teatr Akt (strefa dziecka)
godz. 21:00 | „Quo Vadis” Oratorium
Odwołane z przyczyn niezależnych od organizatora. Data ponownego wystawienia zostanie podana w późniejszym terminie.

11.IX - niedziela | Rynek Nowego Miasta

godz. 17:00 | „Noe” Walny-Teatr (Polska)
godz. 18:00 | „Peregrinus” Teatr KTO (Polska)
godz. 19:00 | „Przedwczorajsze historie” - Teatr Pantomimy Mimo (Polska)
godz. 20:00 | „Remus” Teatr Snów (Polska)

Afisz Sztuka Ulicy 2016

Czytaj więcej...

Festiwal na Facebook'u