Program festiwalu

XXVII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZTUKA ULICY - WARSZAWA
28 czerwca - 7 lipca 2019 r.

28-30 czerwca 2019, piątek - sobota

28 czerwca 2019, godz. 17.00 (inauguracja) - Rynek Nowego Miasta | „Rzeźba społeczna”: Antoni Grabowski - "Klatka błazna"; Krzysztof Franaszek - "24"; studenci III roku Pracowni Rzeźby AW ASP w Warszawie - ”Upadek".

29 czerwca 2019, sobota

godz. 21:00 - Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera | „Dom z moich snów" Teatr Pantomimy Mimo
godz. 22:00 - Park Szczęśliwicki, | „La Luna - podróż na Księżyc" Theater des Lachens (Niemcy)

30 czerwca 2019, niedziela

godz. 21:00 - Park Szczęśliwicki | „Płonące laski 4” Teatr AKT
godz. 22:00 - Park Szczęśliwicki, | „La Luna - podróż na Księżyc" Theater des Lachens (Niemcy)

6 lipca 2019, sobota

godz. 15:30 - Rynek Nowego Miasta | „Beczka Śmiechu” Teatr Na Walizkach
godz. 16:30 - Rynek Nowego Miasta | „Cudowni mężczyźni z korbką” Walny - Teatr 
godz. 17:30 - Rynek Nowego Miasta | „Cudowni mężczyźni z korbką” Walny - Teatr 
godz. 18:00 - Rynek Nowego Miasta | „OnTheRoad” Cirkus trochu jinak (Czechy)
godz. 18:30 - Rynek Nowego Miasta | „Cudowni mężczyźni z korbką” Walny - Teatr 
godz. 19:00 - Rynek Nowego Miasta | „Beczka Śmiechu” Teatr Na Walizkach
godz. 20:00 - Rynek Nowego Miasta | „Cudowni mężczyźni z korbką” Walny - Teatr 
godz. 20:30 - Rynek Nowego Miasta | „OnTheRoad” Cirkus trochu jinak (Czechy)
godz. 21:00 - Centrum Praskie Koneser| „Moonsters” Wędrujące Lalki Pana Pezo (Rosja)
godz. 21:30 - Metro Słodowiec | „Rozpoznani Nierozpoznani” Teatr Ewolucji Cienia
godz. 22:00 - Park Szczęśliwicki | „Lear, k***a!” Teatr A Part

7 lipca 2019, niedziela

godz. 15:30 - Rynek Nowego Miasta | „Historia pewnej miłości” Teatr Canoa
godz. 16:30 - Rynek Nowego Miasta | „Cudowni mężczyźni z korbką” Walny - Teatr 
godz. 17:00 - Rynek Nowego Miasta | „Poly” Circus BUNK® (Belgia)
godz. 17:30 - Rynek Nowego Miasta | „Cudowni mężczyźni z korbką” Walny - Teatr 
godz. 18:30 - Rynek Nowego Miasta | „Cudowni mężczyźni z korbką” Walny - Teatr 
godz. 19:00 - Rynek Nowego Miasta | „Historia pewnej miłości” Teatr Canoa
godz. 20:00 - Rynek Nowego Miasta | „Poly” Circus BUNK® (Belgia)
godz. 20:30 - Rynek Nowego Miasta | „Cudowni mężczyźni z korbką” Walny - Teatr 
godz. 21:00 - Metro Słodowiec | „Relikwiarz” Teatr Ognia i Papieru
godz. 22:00 - Park Szczęśliwicki | „Baron Prášil” V.O.S.A. Theatre (Czechy)

28 czerwca - 28 lipca 2019 

od 28 czerwca 2019, godz. 19:00 - Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera 8, pasaż | Wystawa fotograficzna "… był, jest …” - polski teatr uliczny i plenerowy po 4 czerwca 1989 r.,

 

Ulotka z programem do pobrania [PDF | 2,47 MB]

Czytaj więcej...

Program festiwalu

XXV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZTUKA ULICY - WARSZAWA
24 czerwca - 2 lipca 2017 r.

24 czerwca 2017, sobota

godz. 21:00 - Metro Słodowiec | „Ostatni bastion” Wędrujące lalki pana Pezo (Rosja)
godz. 22:00 - Park Agrykola | „Carmen Funebre” Teatr Biuro Podróży (Polska)

 25 czerwca 2017, niedziela

godz. 21:00 - Metro Słodowiec | „Anielicje” Teatr Klinka Lalek (Polska)
godz. 22:00 - Park Agrykola | „Cisza w Troi” Teatr Biuro Podróży (Polska)

30 czerwca 2017, piątek

godz. 18:00 - Galeria „Pod Okiem”, ul. Grójecka 79 | Dariusz Miliński - obrazy (Polska) - można zwiedzać do 27 lipca 2017 r.
godz. 22:00 - Park Szczęśliwicki | „Dawno, dawno temu” Ondadurto Teatr (Włochy)

1 lipca 2017, sobota

godz. 21:00 - Rynek Nowego Miasta | „Wyspa” Teatr Snów (Polska)
godz. 22:00 - Park Szczęśliwicki | „Dawno, dawno temu” Ondadurto Teatr (Włochy)

2 lipca 2017, niedziela

godz. 17:00 - Rynek Nowego Miasta | „Tank” Scena C (Polska)
godz. 18:00 - Rynek Nowego Miasta | „Punch i Judy” A3 Teatr (Polska)
godz. 20:00 - Rynek Nowego Miasta | „Tank” Scena C (Polska)
godz. 21:00 - Rynek Nowego Miasta | „Kanabasis. La Loba” Teatr Limen Butoh (Polska)
godz. 22:00 - Park Agrykola | „F.A.U.S.T. III” Antagon Theater AKTion (Niemcy)

 

Ulotka z programem do pobrania [PDF | 2,10 MB]

Czytaj więcej...

Program festiwalu

XXIV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZTUKA ULICY - WARSZAWA
9 -11 września 2016 r.

9.IX - piątek | Park Szczęśliwicki

godz. 19:00 | „Komedianci” - Teatr Pantomimy Mimo (Polska)
godz. 20:00 | „Ostatni bastion” Wędrujące lalki pana Pezo (Rosja)
godz. 21:00 | „Ja gore” Teatr Akt (Polska)

 10.IX - sobota | Rynek Nowego Miasta

godz. 19:00 | „Serce Polski” Circus Ferus
godz. 20:00 | „Ostatni bastion” Wędrujące lalki pana Pezo (Rosja)

11.IX - niedziela | Park Szczęśliwicki

godz. 17.00 | „Trollowisko” Teatr Pinezka (strefa dziecka)
godz. 19:00 | „Śmietnik” Teatr Akt (strefa dziecka)
godz. 21:00 | „Quo Vadis” Oratorium
Odwołane z przyczyn niezależnych od organizatora. Data ponownego wystawienia zostanie podana w późniejszym terminie.

11.IX - niedziela | Rynek Nowego Miasta

godz. 17:00 | „Noe” Walny-Teatr (Polska)
godz. 18:00 | „Peregrinus” Teatr KTO (Polska)
godz. 19:00 | „Przedwczorajsze historie” - Teatr Pantomimy Mimo (Polska)
godz. 20:00 | „Remus” Teatr Snów (Polska)

Afisz Sztuka Ulicy 2016

Czytaj więcej...

Wydarzenia towarzyszące

W ramach Festiwalu odbędzie się wiele wydarzeń towarzyszących. Od 18 czerwca do 22 lipca zapraszamy do Teatru WARSawy na Rynku Nowego Miasta na wystawę fotografii ze spektakli Międzynarodowego Festiwalu Sztuka Ulicy Katarzyny Chmury-Cegiełkowskiej "Chmura na Ulicy II".

Czytaj więcej...
Zamów te stopkę RSS

Festiwal na Facebook'u